Do panelu łazienkowego - termostat gratis

Koniec promocji za:

Opinie naszych klientów
Roman B

Zamówiony panel grzewczy Termoplaza został dostarczony w ciągu 2 dni. Jakość urządzenia bez zarzutu zgodnie z informacją reklamową. Dostawca zasługuje na bardzo dobrą ocenę za solidność wykonania i dostawy.

Anna K

Jestem zachwycona współpracą z Państwem! Gorąco polecam firmę. Bardzo rzetelna i konkretna informacja. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Kiedy zamawiałam byłam już pewna, że panele to właśnie to czego mi trzeba i nie pomyliłam się. Oby tak dalej, bo obsługa w pełni profesjonalna a urządzenie działa bez zarzutu.

Agata K

Zdecydowanie polecam i firmę i produkty. Sprzedawca z duża wiedzą o produktach i wiedzący jaki dobrać grzejnik żeby spełnił swoją funkcję. Produkt również na 5 a wręcz na szkolną 6.

Arkadiusz R

Zakupiłem grzejnik łazienkowy TP 225DT. Towar przyszedł bardzo szybko, na drugi dzień po wpłacie na konto. Grzejnik łatwy do zamontowania. Radzi sobie w mojej dość dużej łazience. Polecam, na ścianie wygląda naprawdę ładnie. Zakupiłem jako wsparcie do ogrzewania gazowego.

Dariusz I

Grzejniki są super . Bardzo lekkie i fajnie grzeją . Zobaczymy jak z poborem prądu. Jeżeli będzie wszystko ok to na pewno dokupię jeszcze. Jeżeli chodzi o firmę to z czystym sumieniem polecam ją każdemu kto myśli o zakupie takich grzejników.

5 / 5
71 oceniło
5 / 5
173 oceniło
Powrót do góry strony