Oferta Promocyjna

Koniec promocji za:

Opinie naszych klientów
Tomasz K

Zakupione przeze mnie panele grzewcze bardzo szybko do mnie dotarły w stanie idealnym. Były naprawdę solidnie zapakowane. Zaskoczyło mnie, że te grzejniki faktycznie bardzo szybko się nagrzewają. Ich wydajność również jest na bardzo zadowalającym poziomie. Mogę więc polecić to rozwiązanie, ja nadal je testuje i jestem zadowolony.

Aleksandra W

Grzejniki nawet lepiej prezentują się na żywo niż na zdjęciach w sieci, są bardzo estetyczne i nowoczesne. Łatwo można je obsługiwać, a płynące z nich ciepło jest przyjemne i nie wysusza powietrza. Zdecydowanie polecam te panele na podczerwień. Mam takie dwa i stoją w pomieszczeniach, które wymagają sezonowego dogrzewania. Po rachunkach widzę, że nie pobierały dużo prądu.

Dariusz I

Grzejniki są super . Bardzo lekkie i fajnie grzeją . Zobaczymy jak z poborem prądu. Jeżeli będzie wszystko ok to na pewno dokupię jeszcze. Jeżeli chodzi o firmę to z czystym sumieniem polecam ją każdemu kto myśli o zakupie takich grzejników.

Anna K

Jestem zachwycona współpracą z Państwem! Gorąco polecam firmę. Bardzo rzetelna i konkretna informacja. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Kiedy zamawiałam byłam już pewna, że panele to właśnie to czego mi trzeba i nie pomyliłam się. Oby tak dalej, bo obsługa w pełni profesjonalna a urządzenie działa bez zarzutu.

5 / 5
70 oceniło
5 / 5
181 oceniło
Powrót do góry strony