Często zadawane pytania:

 • 1
  Jak mogę zamówić system TermoPlaza? Jakie są metody płatności i dostawy?

  Zamówić nasz produkt możesz, wypełniając formularz zamówienia na naszej stronie lub przez telefon. Forma opłaty jest dowolna: szybkie wpłaty Autopay, przelew tradycyjny lub za pobraniem. Dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej bezpłatnie na terenie całej Polski. Również możesz odebrać zakupiony towar osobiście w naszym biurze przy Alei Krakowskiej 30, 05-090 Janki k/Warszawy

 • 2
  Jak poprawnie zamontować panel grzewczy i w jakim miejscu, żeby jego praca była wydajna?

  Dla szybkiego i równomiernego nagrzania pokoju oraz oszczędnej pracy grzejnika zalecamy montaż paneli TermoPlaza w miejscu o najwyższej utracie ciepła (np. pod oknem) na odległości 10-12 cm od podłogi.

 • 3
  Do czego służą termostaty i czym się różnią od siebie? Czy posiadacie w ofercie panele grzewcze z wbudowanym termostatem.

  Termostaty są przeznaczone do utrzymywania stałej komfortowej temperatury w pomieszczeniu, co również powoduje, że urządzenie grzewcze oszczędniej zużywa prąd. Posiadamy w sprzedaży panele grzewcze ze wbudowanym termostatem, który pozwala regulować temperaturę nagrzewania przedniej ścianki panelu oraz programować tryb pracy panelu w określonych godzinach i dniach tygodnia. Dzięki temu maksymalizujesz swoje oszczędności.

 • 4
  Co muszę uwzględnić dobierając panel grzewczy TermoPlaza do swojego lokalu?

  Wybierając odpowiedni panel TermoPlaza przede wszystkim należy wziąć pod uwagę klasę izolacyjną lokalu: – w ocieplonych pomieszczeniach o niskiej utracie ciepła, żeby ogrzać 1 m2 wystarczy 35W mocy; – pomieszczenia o niższej klasie izolacji mogą wymagać 44-50W na 1 m2; – jeżeli chcesz wykorzystać panel jako ogrzewanie pomocnicze, wystarczy 25W na 1 m2

 • 5
  Czy wasze produkty są bezpieczne i czy zostały poddane wymaganym badaniom?

  Produkty TermoPlaza zostały poddane badaniom przez jednostkę notyfikowaną w UE TÜV Nord Baltic oraz posiadają oznakowanie CE, świadczące o tym, że spełniają wymagania przewidziane w dyrektywach UE. Tak więc urządzenia są bezpieczne dla wykorzystania w lokalach mieszkalnych oraz w pomieszczeniach publicznych.

 • 6
  Jaka nagrzewnica jest wykorzystywana w panelach, dlaczego gwarancja wynosi 3 lata a przewidywalny termin pracy nagrzewnicy TermoPlaza wynosi 25 lat?

  Wykorzystujemy niemiecką oporową nagrzewnicę wyprodukowaną ze stopów metali amorficznych. Gwarantuje to osiągi, jakie deklarujemy oraz Twoje bezpieczeństwo. Deklarowany termin pracy 25 lat wynika z badań i obliczeń terminu pracy nagrzewnicy. Gwarancja 36 miesięcy natomiast obejmuje cały panel grzewczy.

 • 7
  Zasada zachowania energii wskazuje, że standardowe zapotrzebowanie mocy na 10m2 to 1,0 kW, jak wtedy możecie deklarować 0,375 kW na 10m2?

  Oczywiście, zasada zachowania energii jest niepodważalna, lecz dzięki technologii, którą stosujemy, możemy maksymalizować efektywność przerabiania każdego kilowata mocy na ciepło. Po pierwsze, nasze panele są wyposażone w nagrzewnicę o niskiej mocy, która wykorzystuje konwersję. Po drugie, panel grzewczy ogrzewa na 2 sposoby: przy pomocy podczerwieni oraz konwekcji. Te 2 rodzaje ogrzewania połączone ze sobą zapewniają szybkie i równomierne ogrzewanie pomieszczenia. Po trzecie, panel posiada dużą powierzchnię przekazującą ciepło. Te trzy cechy powodują, że w efekcie dostajemy ogrzewanie do 3 razy bardziej wydajne niż grzejniki konwektorowe, olejowe bądź kotły elektryczne.