Poradnik specjalistów

Jaki grzejnik do pokoju na 10m2?

Odkryj wszystkie możliwości, jakie posiada grzejnik na podczerwień 10m2. Innowacyjna technologia opakowana w nowoczesnej obudowie dostarcza taką ilość ciepła, jakiej oczekuje użytkownik pomieszczenia.

Innowacyjny grzejnik do pokoju 10m2 działający na podczerwień zmieni Twój dom w miejsce pełne komfortu i ciepła. Elegancki panel wspaniale współgra z nowoczesną aranżacją wnętrza. W zależności od potrzeb, możesz zdecydować się na wariant gwarantujący maksymalne wykorzystanie w danym pomieszczeniu.

Jaki grzejnik do pokoju 10m2?

Jaki grzejnik do pokoju na 10m<sup>2</sup>?
10 m2

Dobierając panel na podczerwień na mały pokój 10m2, istotną kwestią jest to czy Panele będą stosowane jako ogrzewanie zasadnicze czy dodatkowe. Ważna jest wysokość do sufitu. Kolejną istotną sprawą jest ocena izolacji termicznej budynku, który chcemy ogrzewać. Musisz odpowiedzieć na pytanie czy pomieszczenie znajduje się w domu, w bloku czy w kamienicy? Czy budynek jest nowym, starym po termomodernizacji czy też całkowicie nieocieplonym?

Przykładowo:
Nowy budynek o bardzo dobrej izolacji termicznej wysokości do sufitu 2,6m na 10m2 – panel TermoPlaza STP 400 o mocy 400W sprawdzi się jako ogrzewanie podstawowe
Stara, nieocieplona kamienica na 10m2 – panel TermoPlaza STP700

Zachęcamy do samodzielnego dobrania ogrzewania za pomocą kalkulatora.