Poradnik specjalistów

Jaki panel na podczerwień na 20m2?

W zależności od potrzeb, możesz zdecydować się na grzejnik na podczerwień 20m2, który działa niezawodnie i bardzo skutecznie. Tworzy atmosferę ciepła i komfortu, a tego potrzebuje każdy, aby odpocząć. Ważne jest, aby zdecydować się na model o znakomitych parametrach technicznych. Zawsze należy również upewnić się, jaka moc grzejnika do pokoju 20m2 będzie najodpowiedniejsza. Jest to najważniejszy aspekt, na który trzeba zwracać uwagę przy zakupie systemów grzewczych mających działać skutecznie i niezawodnie.

Jaki panel na podczerwień na 20m<sup>2</sup>?
20 m2

Jeżeli szukasz energooszczędny grzejnik na 20m2, zapewne natrafiłeś na ofertę paneli grzewczych na podczerwień TermoPlaza, które są wstanie tanio ogrzać takie pomieszczenie. Żeby natomiast ogrzewanie na podczerwień się sprawdziło, musi być odpowiednio dobrane.

Przykładowo:
Jako dodatkowe ogrzewanie w nowym domu o bardzo dobrej izolacji termicznej i wysokości do sufitu 2,6m na 20m2 wystarczy 550W (TermoPlaza STP550), jako główne – 700W (TermoPlaza STP550).
Jeżeli natomiast poszukujesz ogrzewanie do nieocieplonej kamienicy i to dodatkowo do pomieszczenia o wysokości ponad 3m, najlepszym wyborem są 2 panele TermoPlaza STP 700 o mocy po 700W każdy – zapewni to odpowiedni zapas mocy grzewczej.

Masz pomieszczenie o innych parametrach? Dobierz ogrzewanie samodzielnie za pomocą kalkulatora zużycia prądu lub skorzystaj z bezpłatnej pomocy naszych doradców.