Poradnik specjalistów

Dobór grzejnik na podczerwień 25m2

Jeżeli szukasz idealnego źródła ciepła do swojego domu, wybierz grzejnik na podczerwień 25m2. Jego współczynnik skuteczności jest niezwykle wysoki. Energia elektromagnetyczna, którą jest podczerwień pozwala na ogrzewanie pomieszczeń poprzez promieniowanie. Dzięki tej specyficznej technologii niemal wszystkie obszary w pomieszczeniu są nagrzane. System działa optymalnie, zgodnie z potrzebami użytkowników. Możesz cieszyć się z komfortu cieplnego na najwyższym poziomie.

Jaki grzejnik do pokoju 25m2?

Dobór grzejnik na podczerwień 25m<sup>2</sup>
25 m2

Dobór grzejnika na 25m2 nie jest tak oczywistą sprawą. Początkowo ważną kwestią jest wybór czy ogrzewanie będzie stosowane jako zasadnicze czy dodatkowe. Istotna jest wysokość do sufitu. Następny krok to określenie budynku, który chcemy ogrzewać- domu/ blok/ kamienica. Czy budynek jest nowym, starym z zastosowanym ociepleniem czy też bez ocieplenia?

Pamiętajmy, że grzejnik tylko zapewnia ciepło, konstrukcja budynku zaś je utrzymuje. Dzięki jednoczesnemu wykorzystaniu podczerwieni i konwekcji panele hybrydowe TermoPlaza to najtańsze w eksploatacji niezależne ogrzewanie na rynku. Odpowiedni dobór mocy zapewni wysoką sprawność i komfort użytkownika.

Przykładowo:
Nowy budynek+ b. dobra izolacji, wysokości do sufitu 2,6m na 25m2– panel o mocy 900W TermoPlaza STP 900
Stara, nieocieplona kamienica, wysokość 3,2m na 25m2 – 2x panel TermoPlaza STP 900 o mocy po 900W każdy.

Zachęcamy do samodzielnego dobrania ogrzewania za pomocą kalkulatora.