Poradnik specjalistów

Chcesz ogrzać 30m2 pomieszczenia i zastanawiasz się jak dobrać panele na podczerwień?

Jeżeli zainwestujesz w grzejnik na podczerwień 30m2, możesz cieszyć się z wielu oszczędności, jeżeli chodzi o ogrzewanie domu. Rachunki znacząco zmniejszą się, a Ty zyskasz maksymalny komfort cieplny. Coraz więcej osób decyduje się na to rozwiązanie grzewcze w swoim domu, z uwagi na jego skuteczność, niezawodność oraz szeroką dostępność. Każda osoba zainteresowana technologią na podczerwień powinna wiedzieć, że działa ona bardzo skutecznie. Warto inwestować w nowoczesne rozwiązania grzewcze.

Jaki grzejnik do pokoju 30m2?

Chcesz ogrzać 30m<sup>2</sup> pomieszczenia i zastanawiasz się jak dobrać panele na podczerwień?
30 m2

Określ rodzaj pracy- ogrzewanie zasadnicze czy dodatkowe. Potrzebna będzie wysokość do sufitu. Określ rodzaj budynku, który chcesz ogrzewać, jest to dom, blok, kamienica? Technologia budownictwa również ma istotne znaczenie.

Przykładowo:
Nowy budynek o bardzo dobrej izolacji izolacji, wysokości do sufitu 2,6m na 30m2 – panel TermoPlaza STP 700 o mocy 700W + STP 400 o mocy 400W
Stara, nieocieplona kamienica o wysokości pomieszczeń 3,2m na 30m2– 3x panel TermoPlaza STP 700 o mocy 700W każdy.

Należy pamiętać, że panele TermoPlaza posiadają wbudowany inteligentny termostat, który steruje każdym grzejnikiem osobno, dzięki czemu nawet w cieplejszych okresach będą zużywał tyle mocy ile akurat potrzeba na ogrzanie pomieszczenia – ani jeden Wat energii elektrycznej nie zostanie zmarnowany!

Zachęcamy do samodzielnego dobrania ogrzewania za pomocą kalkulatora zużycia prądu przez grzejnik elektryczny.