Poradnik specjalistów

Jaki panel na podczerwień do ogrzania pokoju?

Jakie grzejniki do pokoju warto wybrać?

Promienniki ciepła, czyli grzejniki elektryczne na podczerwień to częsty wybór do nowoczesnych pomieszczeń prywatnych oraz komercyjnych. Ogrzewanie do pokoju w takim wydaniu jest niezwykle efektywne, intuicyjne i przede wszystkim daje możliwość bezproblemowego sterowania temperaturą.

Tanie ogrzewanie do pokoju w ekologicznym wydaniu

Urządzenie, o jakim tu mowa, czyli promiennik ciepła, wyróżnia się bardzo dużą popularnością w nowoczesnych systemach grzewczych. Jest możliwość zdecydowania się na wariant montowany przy suficie, na ścianie lub stojący na podłodze.

Specjalne panele odbijające promieniowanie są nieodłącznym elementem tego urządzenia grzewczego. Występujące w takim wydaniu ogrzewanie do pokoju jest również niezwykle dekoracyjne, dlatego pod względem wyglądu również spełnia swoją rolę w znakomity sposób.

Jaki grzejnik do pokoju?

Jeżeli chcesz stworzyć tanie ogrzewanie do pokoju, na pewno warto zainteresować się tematem promienników ciepła. Są to nowoczesne, ekonomiczne i ekologiczne systemy grzewcze, na które warto stawiać.

Jaki panel na podczerwień do ogrzania pokoju?

Jeśli chcesz zaoszczędzić na energii elektrycznej ogrzewając panelami TermoPlaza pokój w bloku mieszkalnym z 2023 roku, z trzyszybowymi oknami oraz maksymalną wysokością do sufitu 2,6 o metrażu 10m2 będzie dla Ciebie wystarczający panel grzewczy STP400.

Jednak jeśli to będzie pokój w nieocieplonym domu z lat 80tych, z brakiem modernizacji okiem oraz uszczelnienia to aby ogrzać takie pomieszczenie potrzeba większej mocy, czyli minimum 700W- Panel TermoPlaza STP700.